Polecane Produkty

Koktajl Formuła 1 Sport

Formuła 1 Sport zawiera zrównoważone ilości węglowodanów, białek, witamin i minerałów, zapewniając niezawodny zdrowy posiłek dla sportowców. Produkt oparty jest na fundamencie koktajlu odżywczego formuła 1, ale jest dostosowany do specyficznych potrzeb ludzi intensywnie uprawiających różne dyscypliny sportowe. Herbalife24 Formula 1 Sport stwarza solidną podstawę żywieniową, która wpływa na wysokie osiągi u sportowców.
Czytaj więcejPrepare

Herbalife24 Prepare pomaga zwiększyć produkcję tlenku azotu przez nasz organizm a co za tym idzie  poprawia się przepływ krwi do pracujących mięśni. Dodatek kreatyny uzupełnia jej naturalny poziom w organizmie, co wspiera kurczenie się włókien mięśniowych szybkokurczliwych i jest niezbędny przy szybkich ruchach mięśni. Prepare należy stosować przed treningiem.
Czytaj więcejProlong

Herbalife24 ProlongPoprawia wydolność oraz przyspiesza regenerację podczas długich i intensywnych ćwiczeń dostarczając dwuźródłowej mieszanki węglowodanów. Biologicznie dostępne elektrolity pomagają wspierać kurczliwość mięśni i utrzymać prawidłowo funkcjonujące środowisko komórkowe, podczas gdy izolat białka serwatkowego pomaga zredukować rozpad tkanki mięśniowej przyspieszając regenerację.
Czytaj więcej

Naukowcy Herbalife

David Heber

David Heber, Doktor Medycyny, jest przewodniczącym dwunastoosobowej, zrzeszającej światowej sławy naukowców Rady Naukowej Herbalife oraz składającej się z renomowanych lekarzy i dietetyków Rady Medycznej. Głównym obszarem działalności dr Heber jest leczenie otyłości oraz odżywianie służące prewencji i leczeniu przypadków zachorowań na raka. Dr Heber jest dyrektorem Centrum Odżywiania Człowieka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles*. Heber jest członkiem katedry Medycyny UCLA od 1978 roku i obecnie jest profesorem medycyny i zdrowia publicznego oraz założycielem katedry odżywiania klinicznego na wydziale medycyny.Luis Ignarro

Dr. Ignarro otrzymał w roku 1998 Nagrodę Nobla* w dziedzinie Fizjologii i Medycyny za swoje badania i odkrycia nad tlenkami azotu. Dokonał w ten sposób wielkiego kroku w kierunku rozwoju nauki, a jego prace zainspirowały wielu naukowców na całym świecie. Jako szanowany profesor wykłada farmakologię na Akademiach Medycznych: przy Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA School of Medicine), na Uniwersytecie w Tulan, na Uniwersytecie w Nowym Orleanie. Opublikował wiele artykułów o tematyce medyczno-naukowej. Otrzymał nagrodę od American Hart Association za odkrycia, które przyczyniły się do rozwoju kardiologii.John Heiss

John Heiss, jest dyrektorem sportu Herbalife i produktów fitness.  Dzięki jego wiedzy, firma uruchomiła linie produktów dla sportowców Herbalife24. Uzyskał tytuł naukowy na Uniwersytecie Kalifornijskim UCLA w zakresie biochemii, gdzie odkrył komórkowe funkcje pojedynczych białek. Wyniki jego badań zostały opublikowane w wielu czasopismach. Jako zawodowy kolarz, Heiss posiada pełne zrozumienie specyfiki potrzeb odżywczych w uprawianiu sportów wytrzymałościowych.